MENU

 2017 LYS sonuçları ÖSYM giriş sayfasında saat kaçta yayınlanacak?: 2017 LYS sonuçları saat kaçta yayınlanacak, ÖSYM’nin resmi sayfasında ne zaman yayınlanacak? Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi bu sene ilklere imza attı. İlk olarak sınav takvimi içerisinde sınavların sonuç tarihini paylaşan kurum, #pazartesi günü ilk defa sonuç saatleri ni web sitesinde yayınladı. Sonuçların açıklanacağı saati gören adaylar sosyal medyada kurumu eleştirirken, eğitim uzmanları saat konusunda ikiye ayrıldı.

Siirt’te zırhlı araca roketli saldırı!: Siirt’ten Kurtalan İlçesi istikametine giden İl Jandarma Komutanlığı’na ait zırhlı kobra aracına, teröristler tarafından roketatarlı saldırı düzenlendi. Saat 22.10 sıralarında meydana gelen saldırıda, roket mermisi zırhlı araca isabet etmedi. Boş arsaya düşen roket mermisi büyük bir gürültü ile patl...Rusya'nın uçak krizinin ardından getirilen Türkiye ile charter uçuşlarına…

Dolar ve Euronun ateşi yine yükseldi! : ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Janet Yellenin faiz artışlarının beklentilerden daha hızlı yapılması gerektiğini belirten konuşmasının ardından küresel piyasalarda yükselen dolar 3.80 lirayı euro da 4.05 lirayı aştı. #Ekonomi #lirayı #konuşması #ardın #belirten #küreselDevriye Haber : Kırklareli'de Kan Bağışı Kampanyası Düzenlendi

Bitlis'te Köy Korucusu Kurşun Yağmuruna TutulduHamur Köftesi Tarifi Mutfağım program haber sayfası izle

Image source: DailySabah.comBİtlis'ten kahreden haber: 1 şehit - Bitlis\'te teröristler askerin geçişi sırasında el yapımı bombayı patlattı... Kalleş saldırıda 1 asker şehit oldu, 9 asker yaralandı.

Kıraathanede kavga, silahlar konuştu! - EGüncel - Gündemin en güncel haliFatih'te bir aracın çarptığı yaya öldü: FATİH Vatan Caddesi'nde akşam saatlerinde yaya olarak karşıdan karşıya geçmeye çalışan 1 kişi seyir halindeki bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybetti"Bitlis Haber" konusunda özgün içeriklere ulaşabileceğiniz yer http://www.bitlisaktuel.com/ urlsinden sayfaya ulaşın.http://bitlishaberim.blogspot.com.tr/2015/11/bitlis-haber-portali.htmlhttp://bitlishaberim.blogspot.com.tr/2015/11/bitlis-haber-portali-ile-gundemi-takip.htmlBitlis'ten acı haberManisada Sobadan Sızan Gazdan Zehirlenen Kadın Ve Oğlu ÖldüKüçük Afşinin parmakları kesilmekten kurtulacak : İhlas Haber Ajansının (İHA) Bitlisin Tatvan ilçesine bağlı Göllü köyünde yaşayan 5 yaşındaki Afşin İmerin doğuştan bitişik olan parmaklarının ameliyatı için 15 bin lira bulunmazsa parmakları kesilecek başlığı ile servis ettiği haber tüm Türkiyede büyük yankı uyandırdı. Babası mevsimlik işçi... http://www.haberdex.com/turkiye/Kucuk-Afsin-in-parmaklari-kesilmekten-kurtulacak/142854?kaynak=feed #Türkiye #parmakları #Afşin #servis #ettiği #haberEnsar Vakfı Bitlis Şube Başkanı Yılmaz Uluç, bazı basın yayın organlarında yer alan cinsel istismar iddialarına ilişkin haberdeki iddia ve beyanların gerçek dışı olduğunu belirterek, 'Söz konusu haber vakfımızı karalamak ve itibarsızlaştırmak maksadıyla hazırlanmıştır.' dedi.Devriye Haber : Bitlis'te AK Parti'nin 5 İlçe Başkanı İstifa EttiBitliste çatışma! Yaralı askerler varYüksekova ve Bitlisten acı haber!